DGI HUSET VORDINGBORG
ONLINE BOOKING
Kalender
OK
OK
Kalendre


Holdplan
Uge: 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
39
Mandag 23-09-2019
Tirsdag 24-09-2019
Onsdag 25-09-2019
Torsdag 26-09-2019
Fredag 27-09-2019
Lørdag 28-09-2019
Søndag 29-09-2019
09:00-10:00
  Aqua Træning
  (Madoka Christensen)
  Sted: Terapibassin
16:00-16:45
  HIIT 45
  (Lene Rye)
  Sted: Grønsund Nord store hal uden trægulv -
17:00-18:00
  Hatha Yoga
  (Laura Betak Sparholt)
  Sted: Avnø Fjord holdsal på 1.sal DGI Huset Panteren
18:10-19:10
  Yin Yoga
  (Laura Betak Sparholt)
  Sted: Avnø Fjord holdsal på 1.sal DGI Huset Panteren
19:00-19:45
  Aqua Træning
  (Heidi Petersen)
  Sted: Terapibassin
19:15-20:15
  Bokwa
  (Anne Marie Leth)
  Sted: Ulvsund - Lille holdsal - Stueplan DGI Huset

19:00-20:00
  CrossGym
  (Thomas Olsen)
  Sted: Grønsund Store hal: Grønsund Nord store hal uden trægulv -
19:00-20:00
  Stræk og Balance
  (Pia Vestergren)
  Sted: Avnø Fjord holdsal på 1.sal DGI Huset Panteren

08:45-09:45
  Cirkeltræning for Senior
  (Lene Rye)
  Sted: Hjelmbugt - Høj hal stueplan DGi HUSET
10:00-11:00
  Stræk og balance
  (Pia Vestergren)
  Sted: Hjelmbugt - Høj hal stueplan DGi HUSET
11:00-11:45
  Aqua Punkt Svømmehallen
  Sted: Svømmehallen
15:30-16:15
  HIIT 45
  (Lene Rye)
  Sted: Ulvsund - Lille holdsal - Stueplan DGI Huset
17:00-18:00
  Yin Yoga
  (Laura Betak Sparholt)
  Sted: Avnø Fjord holdsal på 1.sal DGI Huset Panteren
18:00-18:45
  Dance4Fit
  (Berit Nøhr Jensen)
  Sted: Hjelmbugt - Høj hal stueplan DGi HUSET
18:50-19:35
  Fit4Life
  (Lizette Andersen)
  Sted: Hjelmbugt - Høj hal stueplan DGi HUSET

08:45-09:45
  Yoga - Hatha inspireret
  (Madoka Christensen)
  Sted: Ulvsund - Lille holdsal - Stueplan DGI Huset
09:00-10:00
  Aqua Træning
  (Lene Rye)
  Sted: Terapibassin
15:00-15:45
  Aqua Boards
  Sted: 3 baner Bane 0-2
16:30-17:30
  Dance4Kids 3-5 år
  (Rikke Rasmussen)
  Sted: Avnø Fjord holdsal på 1.sal DGI Huset Panteren
17:45-18:45
  Sliding og Foamroller
  (Lene Rye)
  Sted: Avnø Fjord holdsal på 1.sal DGI Huset Panteren
19:00-20:00
  CrossGym
  (Thomas Olsen)
  Sted: Grønsund Nord store hal uden trægulv -
19:30-20:00
  Aqua Afspænding
  (Heidi Petersen)
  Sted: Terapibassin

09:00-10:00
  Aqua Gymnastik
  (Madoka Christensen)
  Sted: Terapibassin
09:15-10:15
  Blid Yoga
  (Laura Betak Sparholt)
  Sted: Ulvsund - Lille holdsal - Stueplan DGI Huset
10:30-11:30
  Yin Yoga
  (Laura Betak Sparholt)
  Sted: Ulvsund - Lille holdsal - Stueplan DGI Huset
12:30-13:30
  Aqua Træning
  (Charlotte Brandt Nielsen)
  Sted: Terapibassin
16:00-16:45
  Aqua HIIT
  (Charlotte Brandt Nielsen)
  Sted: 3 baner Bane 7-9

08:00-08:45
  Aqua Træning
  Sted: Terapibassin
09:00-09:45
  Aqua Fit Svømmehallen
  Sted: 1/2 Bassin ( bane 0-4)
09:00-10:00
  Dance4Fit
  (Berit Nøhr Jensen)
  Sted: Hjelmbugt - Høj hal stueplan DGi HUSET
10:00-11:00
  CrossGym
  (Lene Rye)
  Sted: Grønsund Nord store hal uden trægulv -
10:10-11:10
  Fit4Life
  (Lizette Andersen)
  Sted: Hjelmbugt - Høj hal stueplan DGi HUSET

08:00-08:45
  Aqua Træning
  (Philip Lüders)
  Sted: Terapibassin
09:00-09:45
  Aqua Cross training Svømmehallen
  (Philip Lüders)
  Sted: 3 baner Bane 7-9

Online HjælpLuk
ENTRY NOT FOUND
Udviklet af  Globus Data ApS    |   Cookie politik DGI Huset Vordingborg | Solbakkevej 42-56 | 23 45 30 03 | CVR: 36714832